16512

قوانین و مقررات

آربی کالا فروشگاه اینترنتی ابزارآلات

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت آربی کالا:

1- استفاده از فروشگاه اینترنتی آربی کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط این فروشگاه تلقی می گردد.

2-خرید کالا از فروشگاه اینترنتی آربی کالا بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

3-اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی آربی کالا در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی آربی کالا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

4- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

5-تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی آربی کالا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

6-سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی آربی کالا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

7-فروشگاه اینترنتی آربی کالا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

8-فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی آربی کالا درج نموده است.

9-فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

10-ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و  تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال کالا است. 

11-مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی آربی کالا درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. 

12-در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

13-حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس،باربری و اتوبوس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی آربی کالا هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.

14-مدت زمان تحویل محموله ها بین یک تا دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).

15-مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس،باربری و اتوبوس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

16- هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنا و اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی آربی کالا هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

17-قبل از ارسال کالا ، در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

18-بعد از ارسال کالا ، کالای خریداری شده به مدت 2 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی آربی کالا بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

19-مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.