از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

جک استوانه ای هیدرولیک تلسکوپی 10 تن کوتاه BIGRED بیگ رد ساخت چین

وضعیت تماس بگیرید
شناسه کالا 436
رتبه ی این کالا: 0.0

از بهترین قابلیتهای جک روغنی جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد آلیاژ مستحکمی است که در این جک روغنی مورد استفاده قرار میگرد و باعث شده که عمر این جک روغنی در حد قابل قبولی ارتقا یابد.

سازنده ی جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد کشور چین است و با توجه به همین موضوع تهیه قطعات این جک روغنی مشکلی برای کاربران ایجاد نمیکند و عموما تمامی نمایندگی ها این جک روغنی قطعات را ارائه میکنند.

 نکته ی دیگری که محبوبیت این جک روغنی را بیشتر میکند  وزن این جک میباشد که تنها 7.7 کیلوگرم  وزن دارد که  به راحتی قابل جابجایی است .

شیر تخلیه که در زیر این جک روغنی تعبیه شده است فرایند پایین اوردن جک را به آرامی انجام میدهد .

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

جک روغنی از مهمترین ابزار های مورد استفاده در تعمیرگاه ها میباشد.

البته  توجه به این نکته که هر جک روغنی میتواند ظرفیت خاصی را بلند کند بسیار مهم است.

بدلیل اینکه برخی جکهای روغنی  توانایی بلند کردن اجسام سنگین با ظرفیت کردن بیشتر از بهترین قابلیتهای 5 تن را ندارند زمان خرید حتما  باید بگویم کهه این جک روغنی فاکتور  توجه به این نکته که در مدل کنید.

بهترین گزینه برای این منظور جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد که در مدل TH810002 به بازار ارائه شده است و البته از بهترین قابلیتهای این جک روغنی آلیاژ مستحکم ان است که در مقابل فشار وارد شده به جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد مقاومت بالایی دارد.

کشور تولید کننده ی جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد چین است و عموما تمامی قطعاتی که در مدل تولید کننده ی آنها کشور چین باشد  به راحتی قابل جابجایی است پیدا میشود.

 وزن این جک روغنی 7.7 کیلوگرم است که در این مدل باعث شده جابجایی جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد  به راحتی انجام شود و نیروی فیزیکی زیادی برای جابجایی صرف نشود.

مجهز بودن جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد به شیر تخلیه فرایند پایین اوردن جک را با ایمنی بیشتر انجام میدهد .  

جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد   در شرایط ناهموار بهترین کاربرد را دارد و فرایند بلند کردن را بدون تداخل انجام میدهند.

در انتها باید بگویم امر در صورتی که  اطلاعات کافی در رابطه با  جک استوانه ای (بطری) روغنی 10 تن BIGRED بیگ رد ندارید میتوانید با تیم پشتیبانی آربی کالا تماس بگیرید و از فرایند خرید و همچنین خدمات پس از فروش این جک روغنی که از بهترین مزیتهای این جک روغنی است مطلع شوید.

تصویر جک بطری روغنی تلسکوپی 10 تن بیگ رد BIGRED مدل TH810002

جک بطری روغنی تلسکوپی 10 تن بیگ رد BIGRED مدل TH810002

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371