از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

جک سوسماری 3 تن کوتاه پیچی

وضعیت تماس بگیرید
شناسه کالا 328
رتبه ی این کالا: 0.0

از بهترین مزیت های جک سوسماری 3 تن پیچی این است که ۶ ماه گارانتی دارد و افرادی که تمایل به خرید این محصول را دارند نگران خدمات پس از فروش آن که ۵ ساله می باشد نیستند.
بدنه محکم و آلیاژ محکمی که برای جک سوسماری 3 تن پیچی به کار برده شده است بهترین شرایط را برای استفاده فراهم می‌کند.
مهمترین مزیتی که نسبت به جک سوسماری دیگر دارد این است که در زمان باز شدن می‌تواند انعطاف بیشتری داشته باشد و اجسام را در ارتفاع بیشتری قرار دهد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید


جک سوسماری 3 تن پیچی که قابلیت بالا بردن اجسام سنگین تا ارتفاع حداقل ۱۴۰ میلی متر را دارد می‌تواند بهترین شرایط را برای این منظور برای کاربر ایجاد کند.

جک سوسماری 3 تن پیچی میتواند با ایمنی کامل فرایند بلند کردن اجسام سنگین را انجام دهد و باید بگویم این جک عالی ساخت کشور چین می باشد.

جک سوسماری 3 تن پیچی دارای آلیاژ محکم است که به راحتی می تواند اجسام سنگین را بلند کند و با دنده های مستحکمی که دارد عمر این سوسماری را زیاد میکنند.
مورد دیگری که میتواند در طول عمر جک سوسماری 3 تن پیچی نقش داشته باشد آلیاژ این جک سوسماری است که از مرقوبترین آلیاژها برای تولید این جک استفاده شده است.
با وجود اینکه جک سوسماری 3 تن پیچی دارای ۶ ماه گارانتی می باشد افرادی که تمایل به خرید این جک دارند نگران خرابی های احتمالی آن نخواهند بود.
جک سوسماری 3 تن پیچی برای انواع مصارف کارگاهی و بلند کردن اجسام سنگین در انواع صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد که برخی از این صنعتها عبارتند از :
پالایشگاهی ، عمرانی و خودروسازی که البته بیشترین استفاده را همین صنعت خودروسازی دارد.
جک سوسماری 3 تن پیچی دارای یک شیر اطمینان می باشد که در شرایط خاص می‌تواند فشارهای بیش از حد را تحمل کند و مشکلی در فرایند بلند کردن اجسام سنگین ایجاد نشود.
از بهترین مزیتهای جک سوسماری 3 تن پیچی می توان به خدمات پس از فروش آن اشاره کرد که دارای ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد و افرادی که اقدام به خریداری این جک از وبسایت آربی کالا کنند نگران خرابی های احتمالی قطعات آن نخواهند بود.
مزیت دیگری که میتوان برای جک سوسماری 3 تن پیچی عنوان کرد وزن آن میباشد.
که وزن این جک ۳۶ کیلوگرم میباشد و به راحتی قابل جابجایی است و کاربر برای جا بجایی جک سوسماری 3 تن پیچی مشکلی نخواهد داشت.

تصویر جک 3 تن سوسماری کوتاه تعمیرگاهی پیچی

جک سوسماری 3 تن تعمیرگاهی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371