از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

جک سوسماری 3 تن کوتاه معمولی

وضعیت تماس بگیرید
شناسه کالا 327
رتبه ی این کالا: 0.0

جک سوسماری 3 تن معمولی که دارای گارانتی ۶ ماهه است دارای آلیاژ محکمی می باشد و به مراتب عمر بالایی دارد.

این جک با خدمات پس از فروشی شرکت ارائه ‌دهنده آربی کلا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد کاربر نگران خرابی های احتمالی این جک سوسماری 3 تن نخواهد بود.

 

 

جک معمولی 3 تن معمولی دارای قدرت بدنه بسیار بالایی می باشد و در مقابل ضربه های محکم تحمل بالایی دارد و با کمک سیستم پدال و پمپ که دارد به راحتی می‌تواند انواع اجسام سنگین را بلند کند.

این جک که از مقاوت بالایی برخوردار است از جمله محبوب ترین جک های سوسماری در استفاده های کارگاهی و عمرانی می باشد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

جک سوسماری 3 تن معمولی کارگاهی که برای استفاده های عمرانی پالایشگاهی و تعمیرگاهی مورد استفاده قرار می گیرد می تواند تا وزن ۳ تن را بلند کند و این فرآیند را بدون کوچکترین آسیبی به جک انجام میدهند.
با توجه به اینکه وزن جک سوسماری ۳ تن معمولی بسیار کم است جابجا کردن آن نیز بسیار راحت است .
این جک که ساخت کشور چین میباشد دارای گارانتی ۶ ماهه ایت و خدمات پس از فروش ۵ ساله دارد با توجه به اینکه جک سوسماری ۳ تن معمولی از آلیاژ مستحکمی ساخته شده است و البته سیستم پمپ و پدال دارد باید بگویم فرد کاربر به راحتی می‌تواند از این جک استفاده کند و انواع اجسام سنگین را بلند کند.
جک سوسماری عمدتاً در کارگاه‌ها و تعمیرگاه ‌ها مورد استفاده قرار می گیرند و برای انواع مصارف بلند کردن اسکلت ساختمان در حین تعمیر مورد استفاده قرار می گیرد.
وظیفه دیگر این جکهای سوسماری 3 تن در شرکت های عمرانی است که اسکلتهایی که نیاز به مقاومت بیشتر دارند را در جای خود ثابت نگه می‌دارند تا کار محکم سازی انجام شود و سپس به نقطه دیگری انتقال داده می شود و با توجه به این که وزن کمی که دارد به راحتی می‌توان این فرایند را انجام داد.


جک سوسماری 3 تن معمولی از دسته فلزی مستحکمی برخوردار است این قابلیت را به کاربر می دهد که بدون نگرانی وزن ۳ تن را از زمین بلند کند.
جک سوسماری 3 تن معمولی کارگاهی دارای پیچ اطمینان می باشد و جلوی فشار ناگهانی وارد شده به جک را می گیرد و همین امر ایمنی جک را بسیار بالا می برد و البته باید بگویم که جک سوسماری 3 تن معمولی از استانداردهای بین المللی پیروی کرده و تمام استانداردهایی که برای ایمنی و فرآیند بلند کردن اجسام سنگین است را رعایت کرده است.
از همین رو می‌تواند بهترین گزینه برای انواع مصارف پالایشگاهی عمرانی و کارگاهی در صنعت خودروسازی باشد .

تصویر جک سوسماری 3 تن کوتاه تعمیرگاهی ساخت چین

جک 3 تن سوسماری کوتاه تعمیرگاهی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371