از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C ساخت دانمارک

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C که دارای 1 سال گارانتی است و با چرخ های فلزی که دارد به راحتی قابل جابجایی است و با قدرت زیادی که دارد میتواند انواع خودروهای سبک و سنگین را بلند کند.

خدمات پس از فروش جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C 5 سال میباشد و همین خدمات پس از فروش اطمان مشتریان را به خوبی جلب کرده است.

جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C صرفا برای تعمیرگاهها استفاده نمیشوند و میتوان از این جکها برای صنایع مختلف از جمله صنعت پالایشگاهی و عمرانی نیز استفاده کرد.اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C ساخته ی کشور دانمارک هستند و به راحتی میتوانند انواع خودروهای سبک و سنگین و هر نوع جسم سنگین را بند کنند.

 

با توجه به اینکه جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C دارای چرخ های فلزی میباشد و به راحتی جابجا میشود و البته باید بگویم فرایند بلند کردن خودروهای سنگین به واسطه ی این چرخها با مشکل رو به رو نمیشود.

عموما از جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C در همه ی کارگاهه های تعمیرگاه خودرو استفاده میشود و باید بگویم یکی از مهمترین ابزار هایی است که در زمان تعمیر خودرو استفاده میشود.

وزن 42 کیلوگرمی جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C نیز از دیگر مزیتهای این جک است چرا که در جابجا کردن قدرت بدنی زیادی لازم نیست.

مهمترین نکته ای که در رابطه با جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C باید متذکر شوم جنس بدنه و آلیاژ مورد استفاده در این جک سوسماری است که از بهترین آلیاژ استفاده شده است و همین باعث شده است که عمر جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C بسیار زیاد باشد و البته برای کارفرما نیز جنبه اقتصادی دارد چرا که نیاز به تعمیر مداوم برای این جک نیست .

توجه داشته باشید که جکهای سوسماری انواع مختلفی دارند و برای اینکه بتوانید بهترین نوع را انتخاب کنید حتما با تیم پشتیبانی آربی کالا در تماس باشید تا بهترین کالا را در اختیار داشته باشید.

نکته ی دیگری که در رابطه با خرید جکهای سوسماری باید مد نظر قرار دهید اینست که ارتفاده جک چقدر است.

چرا که ممکن است جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C برای نوع فعالیت شما مناسب نباشد و از این رو باید با تیم پشتیبانی آر بی کالا در تماس باشید تا بهترین نوع جک سوسماری 3 تن کامپک COMPAC مدل 3T-C در اختیار شما قرار بگیرد.

 

مشخصات فنی :

مدل : 3T-C

ارتفاع جک در حالت خوابیده : 11.5 سانتیمتر

ارتفاع جک در حالت ماکزیمم : 50 سانتیمتر

پهنای جک : 38 سانتیمتر

طول جک بدون دسته : 101 سانتیمتر

وزن جک : 42 کیلوگرم

 

تصویر جک سوسماری 3تن کامپک مدل 3T-C ساخت دانمارک

جک سوسماری 3 تن کامپک دانمارک

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371