از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آربی کالا جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا MEGA ساخت اسپانیا

ثبت نام
جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا MEGA ساخت اسپانیا
شناسه کالا 2
وضعیت موجود
قیمت 8380000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

از مهمترین ابزار هایی که در کارگاه برای بلند کردن خودروهای سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود.
برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید باید نوع و ظرفیت جک سوسماری را مشخص کنید.
چرا که برخی از جک سوسماری برای بلند کردن خودروهای اسپرت طراحی شده اند و مناسب بلند کردن و خودروهای سنگین و فوق سنگین نیستند.
از اینرو در صورتی که تمایل به بلند کردن خودروهای نیمه سنگین دارید می‌توانید از جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا استفاده کنید.
جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا ۶ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش دارد.
آلیاژ جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا از فولاد می باشد و می تواند تمام فشار وارد شده به جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا را تحمل کند .
جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا توانایی حرکت در محیط‌های ناهموار را دارد چرا که چرخ‌ های جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا از فولاد ساخته شده اند و می توانند تمام وزن جک‌ سوسماری را تحمل کنند.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا که توسط کشور اسپانیا طراحی شده است میتواند تا وزن 3 تن را از زمین بلند کند و بهترین ابزار برای بلند کردن خودروهای سنگین می باشد .
جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا از آلیاژ فولاد ساخته شده است و می‌تواند فشار زیادی را تحمل کند .
چرخ های جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا از آلیاژ فولاد هستند و در کنار این که می‌تواند برای استفاده در محیط ناهموار برای جک سوسماری استفاده موثری داشته باشد وزن وارد شده به چرخ ها نیز قابل تحمل باشد و هیچگونه تداخلی در بلند کردن خودروهای سنگین ایجاد نمی شود .
نکته ی مهمی که در رابطه با جک های سوسماری باید مد نظر قرار دهید این است که برخی از این جک ها برای خودروهای اسپرت مناسب می باشند و نمی‌توان برای بلند کردن خودروهای معمولی از این جک ها استفاده کرد.
جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا دارای یک سال گارانتی می باشد و از خدمات پس از فروش 5 ساله برخوردار می باشد .
با توجه به اینکه سیستم LCS در جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا تعبیه شده است باید بگویم که زمان پایین آوردن جک سوسماری این خودرو را کاملا صاف و یکنواخت پایین می‌آورد و در صورتی که به جک سوسماری ضربه وارد شود یا دریچه از آن آزاد شود خطر ایجاد نمی کند و فرآیند پایین آوردن آرام ادامه خواهد یافت.
مجاز بودن جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا به سیستم سوپ ایمنی،
ایمنی این جک را تا حد زیادی بالا برده است و البته تعبیه شدن سیستم بای پس روغنی نیز به جک سوسماری ۳ تن کمک می‌کند و از صدمات احتمالی به سیستم هیدرولیک جلوگیری می کند.

در صورتی که اطلاعات کافی در رابطه با خرید جک سوسماری ندارید می توانید از تیم پشتیبانی وبسایت آربی کالا اطلاعات لازم و تکمیلی را بدست آورید و پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما میباشد.

تصویر جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا MEGA ساخت اسپانیا

جک سوسماری 3 تن مدل GR3 مگا MEGA ساخت اسپانیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371

 

فروش جک سوسماری,فروشنده جک سوسماری,خرید جک سوسماری,قیمت جک سوسماری,بازار جک سوسماری,تصویر جک سوسماری ،نمایندگی مگا اسپانیا جک سوسماری فروشنده جک سوسماری