از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آربی کالا جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا MEGA ساخت اسپانیا

ثبت نام
جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا MEGA ساخت اسپانیا
شناسه کالا 6
وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

از جمله مهمترین ابزاری که در تعمیرگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد جک سوسماری است که میتواند فرایند بلند کردن و تعمیر خودرو را سرعت ببخشد.

از جمله جک های سوسماری که برای این زمینه معرفی شده است جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا میباشد که توسط کشو اسپانیا تولید شده است.

این که توانایی بلند کردن ظرفیت 20 تن را دارد با آلیاژ مستحکمی ساخته شده است و با دارا بودن چرخهای فولادی انعطاف بالایی در تعمیرگاه ها دارد.

جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا میتواند انواع خودروهای سنگین و فوق سنپین را بلند کند که از بهترین مزیتهای آن محسوب میشود.

با توجه به ظرفیت بلند کردن وزن 20 تن جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا توانایی این را دارد که تمامی خودرو ها را بلند کند که از جمله این خودرو ها میتوان به کامیون های سنگین اشاره کرد.

جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا میتواند برای مصارف عمرانی و پالایشگاهی نیز مورد استفاده قرار گیرد و خودروهایی که برای مصارف کشاورزی ( تراکتور ) استفاده میشوند را نیز بلند کند.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

جک سوسماری برای مصارف گوناگون استفاده میشود و مهمریت نکته ای که زمان خرید جک سوسماری باید مد نظر قرار دهید ظرفیت جک سوسماری و آلیاژ آن است.

با توجه به نکته ی بالا باید بگویم که جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا میتواند بهترین گزینه برای شما باشد .

چرا که جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا میتواند ظرفیت 20 تن را بلند کند و با آلیاژ فولادی که کشور اسپانیا ساخته است هیچ آسیبی به آن وارد نمیشود.

چرخهای فولادی که برای این جک سوسماری تعبیه شده است انعطاف مناسبی به ان داده است و به راحتی میتواند در انواع محیط های ناهموار مانور دهد.

با توجه به اینکه جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا توانایی بلند کردن انواع خودروهای فوق سنگین را دارد میتواند در انواع مصارف کشاورزی و عمرانی و همچنین پالایشگاهی نیز مورد استفاده قرار بگیرد و به راحتی میتواند کامیون های فوق سنگین و تراکتور را بدن تحول فشار بلند کند.

مزیت دیگری که این جک را در بین کاربران محبوب کرده است گارانتی 6 ماهه و خدمات پس از فروش 5 ساله است که نگرانی کاربران از خرابی های احتمالی آن را از بین برده است.

با توجه به این جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا دارای یستم روغنی بای پس میباشد جلوی صدمه های احتمالی به سیستم هیدرولیک را میگیرد که  با عث شده نسبت به رقبای خود با برندهای دیگر متمایز شود.

دارای بودن جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا به سوپاپ اطمینان ایمنی این جک سوسماری را دوچندان کرده است.

در صورتی که نیاز به اطلاعات تکمیلی دارید میتوانید با تیم پشتیبانی در قسمت تماس با ما تماس بگیرید.

تصویر جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا MEGA ساخت اسپانیا

جک سوسماری 20 تن مدل T20 مگا MEGA ساخت اسپانیا

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371

 

 

فروش جک سوسماری,فروشنده جک سوسماری,خرید جک سوسماری,قیمت جک سوسماری,بازار جک سوسماری,تصویر جک سوسماری ،نمایندگی مگا اسپانیا جک سوسماری فروشنده جک سوسماری