از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آربی کالا جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا MEGA ساخت اسپانیا

ثبت نام
جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا MEGA ساخت اسپانیا
شناسه کالا 1
وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

جک سوسماری در ظرفیت های مختلف دارای کاربردهای مختلفی می باشد .

برای خودروهای اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد و ارتفاع زیادی را نمی تواند خودرو را بلند کنند .

اما جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا به راحتی میتواند این فرایند را انجام دهد و انواع خودروهای سواری را به راحتی بلند کند و البته با کمک آلیاژ مستحکمی که در این جک به کار برده شده است تحمل بسیار زیادی برای نگه داشتن خودرو دارد و البته چرخهای جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا  از آلیاژ فولاد طراحی شده است و در کنار این که می‌تواند در محیط‌ های ناهموار تعادل جک‌ سوسماری را حفظ کند فشار وارد شده را نیز می تواند به راحتی تحمل کند.

جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا دارای ۶ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و هرگونه خرابی احتمالی از طرف شرکت پشتیبان آربی کالا و پشتیبانی می شود.

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

با توجه به اینکه جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا برای بلند کردن خودروها با ظرفیت دو تن را دارد بهترین ابزار برای بلند کردن خودروهای سواری و وانت می باشد .
جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا می‌تواند با آلیاژ مستحکم فولاد که در این جک سوسماری تعبیه شده است انواع خودروها را به راحتی بلند کند و فشار وارد شده را تحمل کند.
این جک سوسماری که ساخت کشور اسپانیا می باشد و 6 گارانتی دارند هرگونه خرابی احتمالی را پشتیبانی می‌کند و شرکت آربی کالا تمامی مشکلات را برطرف میکند.
مهمترین دغدغه ی کاربران در رابطه با خدمات پس از فروش می باشد و اینکه در صورت خراب شدن جک سوسماری آیا پشتیبانی قطعات دارد یا خیر؟
در این زمینه باید بگویم که جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا خدمات پس از فروش دارد و در صورت هرگونه مشکلی میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل را برطرف کنید و در صورت نیاز به تعویض قطعات نیز می توانید همین فرایند را انجام دهید.
شکل ظاهری چرخهای جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا به گونه ای می باشد که در کنار قدرت مانوری که می‌تواند به جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا بدهد به کف و کار گاه نیز آسیب نمی‌زند و فرایند بلند کردن خودرو را به راحتی و با کوچکترین فشاری می تواند انجام دهد که از مهمترین قابلیت های این جک سوسماری محسوب می شود.
نکتهی مهمی که در رابطه با جکهای سوسماری وجود دارد این است که برخی از این جک ها برای خودروهای اسپرت طراحی شده اند و نمی توان به کمک آنها خودروهای معمولی را بلند کرد و به همین منظور شما می توانید از جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا کمک بگیرید و فرایند بلند‌ کردن انواع خودروهای نیمه سنگین را بدون مشکل انجام دهید.

تصویر جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا MEGA ساخت اسپانیا

جک سوسماری 2 تن مدل GR2 مگا MEGA ساخت اسپانیا

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371