از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

جک استوانه ای هیدرولیک تلسکوپی 4 تن BIGRED بیگ رد مدل TF0402

وضعیت تماس بگیرید
شناسه کالا 438
رتبه ی این کالا: 0.0

از اصلی ترین دلایلی که جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد برای تعمیرگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد اینست که  وزن این جک تنها 6 کیلوگرم است و  به راحتی قابل جابجایی است.

جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد که در مدل TF0402 توسط کشور چین ساخته شده است و از گارنتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش برخوردار است.

 حداقل ارتفاع برای جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد 160 میلیمتر است و همچنین  حداکثر ارتفاع برای  این جک ک روغنی 390 میلیمتر است .

جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد دارای شیر تخلیه میباشد که برای پایین آوردن استوانه جک بهترین کارایی را دارد.

همجنین جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد دارای قیمت مناسب و همچنین است و از آلیاژ مستحکمی نیز ساخته شده است.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

از مهمترین دلایلی که  جک های روغنی در تعمیرگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد اینست که برای بالا بردن وسایل سنگین بهترین کارایی را دارد.

از جمله دلایلی که  جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد استفاده زیادی دارد اینست که  وزن این جک تنها 6 کیلوگرم است و برای جابجایی مشکلی ایجاد نمیکند  و البته دارای آلیاژ مستحکمی است که تحمل فشار زیادی را دارد.

همچنین در شرایط ناهموار بهترین کاربرد را دارد و فرایند بلند کردن را بدون تداخل انجام میدهد.

جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد که در مدل TF0402  ساخته ی کشور چین به بازار ارائه شده است دارای گارنتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش میباشد.

حداقل ارتفاع برای جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد 160 میلیمتر و همچنین  حداکثر ارتفاع برای این جک روغنی 390 میلیمتر است که میتواند بهترین شرایط را برای بلند کردن خودرو ایجاد کند.

این جک روغنی در صنایع زیر مورد استفاده قرار میگیرد:

پالایشگاهی ، تاسیساتی و همچنین عمرانی

 با توجه به اینکه جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد دارای شیر تخلیه میباشد فرانید پایین آمدن جک با تعادل بیشتری انجام میشود.

 آلیاژ این جک از فولاد میباشد که باعث شده دوام و عمر بالایی داشته باشد.

دلیل دیگری که محبوبیت  این جک روغنی را بیشتر کرده است قیمت ان است که  باید بگویم قیمت جک بطری 4 تن تلسکوپی هیدرولیک بیگرد بسیار مناسب است و در مقابل دیگر رقبای این جک روغن کاملا مقرون به صرفه است.

در صورتی که  در صورتی که  اطلاعات کافی در رابطه با این جک روغنی ندارید میتوانید با تیم پشتیبانی آربی کالا تماس بگیرید و اطلاعات کامل در مورد محصول مورد نظر را بدست اورید.

تیم پشتیبانی آربی کالا به صورت 24 ساعته در خدمت شما میباشد.

  

تصویر جک استوانه ای هیدرولیک تلسکوپی 4 تن BIGRED بیگ رد مدل TF0402

جک استوانه ای هیدرولیک تلسکوپی 4 تن BIGRED بیگ رد مدل TF0402

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :

021-66491582

021-66492534

09125255371